English

   
Kurulduğumuz 1993 yılından bu yana devamlılığımızı başarıyla sürdürürken, şirketimizin dayandığı bazı temel ilkeler vardır. Bunların en başında “ Başarının temeli güven, güvenin temeli istikrârdır “ anlayışı gelmektedir. Diğer bir ilkemiz ise şirketlerinde bitkiler gibi canlı olduklarına, özenle ve dikkatle korunmalarına ve gelişmelerine özen gösterilmesine olan inancımızdır.

1971 yılında İngiltere’de başladığım ve 1975 den itibaren IBM Türkiye’de süre gelen meslek hayatım, 1993 yılında kurduğumuz AS/COM firması ile devam etmektedir. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen toplam 46 yıllık çalışma hayatımda asla modası geçmeyen ve her devirde güncelliğini koruyan “Değişmeyen tek şey değişimdir” görüşünü de değiştirerek “Değişmeyen tek şey yenilenerek ve gelişerek değişimdir “ diyerek AS/COM olarak kendimize prensip edindik.

Şirketimiz, inanılmaz bir hızla gelişen bilişim teknolojisini katma değerli hizmet anlayışı ile birleştirerek son kullanıcı müşterilerine ve iş ortaklarına kaliteli hizmet vermeye çalışmaktadır.
   

Gerçek anlamda globalleşen fakat mecazi anlamda küçülen dünyamızda artık her şey tasarruf ve kalitenin üzerine yoğunlaşmakta, dünyanın temeline oturan bilişim teknolojisi de ekonomiye , iletişime ve sosyal hayatımıza büyük katkı sağlayarak hızla gelişmektedir.
1980’li yıllarda PC üretimiyle beraber başlayan, sistem terminali yerine PC (Kişisel bilgisayar) kullanım alışkanlığı ülkemizde büyük israfa sebep olmaktadır. Bu yanlışı düzeltmeye çalışan AS/COM Türkiye’de katma değerli, üstün performanslı, ekonomik ve güvenli kullanımıyla thin client (ince istemci) kullanmanın öncülüğünü yapmakta ; thin client içine katma değerini de koyarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Fazla enerji tüketen ve hantal yapısıyla büyük yer kaplayan, gürültülü çalışan klasik masa üstü bilgisayarlar yerini ; aynı performansa sahip çok daha ufak yapılı, sessiz çalışan ve çok daha az enerji tüketen yeni nesil mini PC ürünlerine bırakmaktadır. Yeni nesil mini PC ler MAPLE markasıyla ve yıllık 24.000 adet üretim kapasiteyle şirketimiz tarafından üretilmektedir. Bu ürünler klasik desktop PC’ye göre 1/10 daha az yer kaplamakta , 1/10 daha az elektrik enerjisi sarf etmekte istendiğinde monitör arkasına monte edilebilmekte ve 0 desibel ile tam olarak sessiz çalışmaktadır.

Şirketimizin ana hedefi MAPLE markamızla beraber patentini aldığımız 5 yıl garantili ” miniPC” , MobilPC ve Business Computer ( thin client +PC) ürünlerimizle üretim kapasitemizi çok daha fazla arttırarak Türkiye markası olarak katma değerli ürünlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.

AS/COM olarak 1993 den bu yana 24 yıldır değerli müşterilerimizin güven ve iş birliğini arkamızda hissetmemiz en büyük güç kaynağımız olmuştur.

Bunları yazmama olanak sağlayan değerli müşterilerimize ve sevgili çalışma arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederim.

Hep birlikte, Sağlıkla, Sevgiyle, Saygıyla ve Barış içinde ülkemizin çok daha güzel günlere ulaşması dileklerimle

 

Saygılarımla,

Genel Müdür
Taylan Ardanıç

   
 
AS/COM A.Ş. MAPLE, MITAC VE ATRUST ÜRÜNLERİNİN TÜRKİYE YETKİLİ İTHALATÇISI VE ANA DAĞITICISIDIR.
Tüm Haklar Saklıdır @ 1993 AS/COM Bilgi İşlem A.Ş. | Garanti Medya