KAVİZA ile sanallaştırmada ideal çözüm...
 
 
     
 
AS/COM Bilgi İşlem A.Ş.
 
Tel : 0 212 212 44 60 www.ascombil.com.tr
 
AS/COM bilgi işlem, bilgi işlem ascom, 10ZIG, zig10, zig, parralells
 
DESKTOP VİRTUALİZATİON İÇİN KAVİZA İLE GÜVENLİ VE EKONOMİK ÇÖZÜM
 
     
 

Kaviza Sanallaştırmada 2010 Ödül rekortmeni Kaviza Sanallaştırma, Sanallaştırma kaviza, ascom kaviza, ödül rekortmeni kaviza

 
 

 

Ascom, Kaviza sanallaştırma, ınfo world technology, adwards, sanallaştırma kaviza, ascom best of vmwordl Network product guıde gartner cool vendor CRN wınner eweek CRN emerging tech best synergy

 
 
 
                     kaviza, sanallaştırma, kaviza sanallaştırma
 

Kaviza, Kaviza Sanallaştırma Kaviza, Ascom, Sanallaştırma, Kaviza Sanallaştırma

 

Kaviza yardımcı yazılımı sanal masaüstü altyapısını Virtual Desktop Infrastructure -VDI veri merkezinden masaüstüne getirme için kullanılır.
VDI, masaüstü bilgisayarlarının sanallaştırılmasını, veri merkezine taşınmasını, ardından son kullanıcılara LAN veya WAN üzerinden sunulmasını sağlayan teknolojiyi ifade etmektedir. VDI kullanıldığında, genel olarak son kullanıcı makineleri thin client makineler ile değiştirilir. Bu uygulamalar için en uygun ürünlerin içinde Kaviza bulunmaktadır. Üstün performansı, kolay uygulanabilmesi ve uygun fiyatı ile sektörde pazar payını hızla büyütmektedir.
Kaviza 2010 yılında en fazla teknoloji ödülü alan ürün olmuştur. İçinde bulunduğumuz yıllarda sanallaştırma kavramı yoğun bir şekilde duyulmaya ve kullanılması için arayışlara başlanmıştır. Bu teknoloji ile fiziksel sistemlerin sanal kopyaları oluşturulmaktadır. Sanallaştırma teknolojisinin kullanıldığı bilgisayarlarda birden fazla işletim sisteminin aynı anda çalışmasına olanak veren sanal makine katmanları oluşur. Sanal bilgisayarların   içinde farklı uygulamalar birbirinden tamamen bağımsız çalışabilir.
Kaviza sanallaştırma teknolojisinin hayata geçirilmesinde kullanılır. Bu teknoloji ile birçok sunucu birleştirilerek server tarafında büyük bir ekonomi sağlanır. Aynı şekilde client tarafında ideal çözüm olarak PC yerine thin client kullanılarak ayrı bir ekonomi daha yapılır. Bilgisayar sistemlerinin tamamı dikkate alındığında sanallaştırma teknolojisi uygulan kurumlar çok büyük bir ekonomi ve performans sağlamaktadır. 

     
 

                 

Kaviza, 10ZIG Linuıx, Sanallaştırma, Ascom Kaviza, 10zig 5682v, linux rbt-682v

   10ZIG 5682V  ( RBT-682v )  Linux

  • Intel Atom N270 1.6 GHz Dual Thread Processor
  • Designed for Kaviza with VDI-in-a-Box
  • Industry standard OS (Linux 2.6 Kernel) 
  • Small form factor - Energy Star compliant
  • Internal 802.11 b/g/n wireless option with WEP, WPA and WPA2 encryption
  • 3 year standard warranty
 
AS/COM BİLGİ İŞLEM A.Ş. MAPLE, 10ZIG, ÜRÜNLERİNİN TÜRKİYE YETKİLİ İTHALATÇI VE ANA DAĞITICISIDIR.